Deszczowa Stylizacja


Sponsorzy:

Tretorn

Deszczowa Stylizacja   Udostępnij na Facebooku

Kochani! Mamy ogromną przyjemność ogłosić kolejny konkurs organizowany przez portale Szafa.pl i Stylistki.pl, w którym do wygrania tym razem będą wspaniałe ekologiczne kalosze ufundowane przez markę Tretorn.pl!
http://www.tretorn.com/
http://www.facebook.com/tretorn?ref=ts&fref=ts

Jesień to mocno deszczowa pora roku i na pewno niejedną z Was ucieszyłby czasami mocny skok w kałużę Oczywiście pod warunkiem, że jesteście szczęśliwymi posiadaczkami super modnych kaloszy. Szczególnie podczas jesiennej aury to atrybut obowiązkowy każdej fashionistki. Jeszcze ich nie macie? Nic straconego!

Kilka prostych zasad i dizajnerskie kalosze mogą być Twoje!

1.Deszczowa Jesień to temat przewodni konkursu
2. W dniach 10-17 października, przygotuj stylizację za pomocą kreatora na portalu stylistki.pl i umieść ją w kategorii - konkurs!
3. Do swojej stylizacji wykorzystaj jedną parę kaloszy z kategorii TRETORN, która czeka na Ciebie na serwisie!
4. W opisie stylizacji umieść odpowiedź na pytanie : "Dokąd pójdziesz w nowych kaloszach Tretorn?"
5. Wyniki konkursu zostaną podane 19 Października 2012, po przeglądnięciu wszystkich przygotowanych stylizacji konkursowych.
6. Pamiętaj, że nie mogą być zgłaszane prace, które publikowane były wcześniej lub były wykonane na zlecenie innych organizatorów i patronów medialnych
7. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba posiadająca pełną lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych. Osoby, które ukończyły 13 lat, a nie ukończyły lat 18, mogą wziąć udział w Konkursie za zgodą
rodziców.
8. Każdy Uczestnik musi przesłać minimum jeden projekt.
9. Zgłaszając prace do Konkursu, a tym samym akceptując regulamin Konkursu, Uczestnik Konkursu oświadcza, że posiada pełnię praw autorskich do każdej pracy i udziela organizatorowi niewyłącznej i nieodpłatnej licencji na wykorzystywanie przesłanych prac w zakresie działań marketingowych.
10. Organizator zastrzega sobie prawo do nanoszenia zmian w regulaminie podczas trwania konkursu, które to zmiany obowiązywać będą takie strefy jak wydłużenie czasu trwania konkursu, zmiana terminu podawania wyników.

Cała reszta to Twoja interpretacja Deszczowej Stylizacji! Spośród wszystkich stworzonych kolaży, przygotowanych zgodnie z zasadami wspólnie z producentem kaloszy, wybierzemy cztery zwyciężczynie, które będą mogły wybrać jedną parę kaloszy dla siebie! Bądźcie kreatywne !

Najpopularniejsze

Zobacz wszystkie ››
Stylistyki.pl © 2021 All rights reserved