KONKURS: BIAŁA KOSZULA NA LATO


KONKURS: BIAŁA KOSZULA NA LATO   Udostępnij na Facebooku

Dziewczyny!
Idealna szafa każdej z nas powinna zawierać kilka kluczowych elementów: białą koszulę, eleganckie spodnie, małą czarną, żakiet, dżinsy, itd.
Czy macie w szafie białą koszulę? Jeśli nie, mamy dla Was doskonałą okazję do uzupełnienia garderoby!

Możecie także osobiście odwiedzić projektantkę 31 maja w Warszawie podczas najbliższych targów Fashion in Warsaw w  Kinotece Pałacu Kultury i Nauki

Na początku zapraszamy serdecznie do zapoznania się z Marką LA WOMAN. Z projektantką miałyśmy okazję rozmawiać osobiście podczas ostatniej edycji wydarzenia Kreatywność i Pasja w Warszawie, któremy patronowały Stylistki.pl.

 

Właścicielka: Agata Krotowska

Działają od: listopada 2013 r. w Warszawie

Pomysł na biznes: Pomysł na biznes koszulowy pod marką LA WOMAN powstał z tęsknoty za klasyczną elegancją na polskich ulicach, a także chęci zwrócenia uwagi na koszulę jako kanon mody, wspaniałą alternatywę dla zmiennych trendów, oraz bazę do budowy wizerunku, który "nie wychodzi z mody". Koszule LA WOMAN wyróżnia elegancka forma przywodząca na myśl profesjonalizm. Kobiecość koszuli podkreśla idealnie taliowana linia, ozdobne guziki i indywidualizowane dodatki, a wśród nich autorski pomysł LA WOMAN - dopinane listwy ozdobne dające kobiecie możliwość indywidualizacji swojego wizerunku. 

Sukcesy: Dziesiątki zachwyconych klientek w Polsce, UK oraz USA, w tym wiele lojalnych, które wracają do LA WOMAN po kolejną koszulę i kolejną. W niecałe 6 miesięcy od pojawienia się na rynku, zaproszenie do ogólnopolskiej telewizji śniadaniowej by zaprezentować swój pomysł na białą koszulę. Zaproszenie na pierwszy "Show Młodych Projektantów" zorganizowany przez ekskluzywną sieć detaliczną Royal Collection. Cykliczna obecność na jednych z najbardziej znanych i cenionych targach polskiej mody. 

Plany na przyszłość: W czerwcu 2014 r. uruchomienie butiku internetowego. Obecność w prestiżowych butikach/concept storach z polską modą w największych miastach w Polsce. W sierpniu 2014 r. obecność na największych międzynarodowych targach mody w Europie organizowanych w Łodzi.

Strona: lawoman.pl

 

Zobaczcie, co trzeba zrobić, by wygrać białą koszulę:

1. Sprawdź czy jesteś wśród fanek Stylistki.pl i LA WOMAN

2. Do 02 czerwca do godz. 23.59, stwórz stylizację używając koszuli
(temat: Biała Koszula na Lato)

3. Zapisz stylizację w kategorii konkursowej!

4. Udostępnij stronę konkursową na własnym profilu na Facebooku (jako post publiczny)

5. Wyniki ogłosimy 04 czerwca 2014 r.

 

Nagroda:

Redakcja Stylistki.pl oraz Marka LA WOMAN wybiorą zwyciężczynię konkursu, która otrzyma białą koszulę.

Mamy też nagrody dla dwóch finalistek.

Karty Rabatowe o wartości -20% na koszule marki LA WOMAN.

Zapraszamy!

 

 

Najpopularniejsze

Zobacz wszystkie ››

Zwyciężczynie

Stylistyki.pl © 2021 All rights reserved