Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
S316 Kombinezon z kołnierzem szalowym - czarny
S316 Kombinezon z kołnierzem szalowym - czarny
S316 Kombinezon z kołnierzem szalowym - czarny
S316 Kombinezon z kołnierzem szalowym - czarny
S316 Kombinezon z kołnierzem szalowym - czarny
S316 Kombinezon z kołnierzem szalowym - czarny

S316 Kombinezon z kołnierzem szalowym - czarny

Cena katalogowa346,80 zł
346,80 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Rozmiar
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt na zamówienie
Produkt na zamówienie
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
65% poliester 30% wiskoza 5% elastan Ten kombinezon nie jedno ma oblicze. Góra z dekoltem kopertowym i szalowym kołnierzem, rękawy długości 7/8 z ozdobnymi pęknięciami, wiązanie w talii i wąskie nogawki zaprasowane na kant - to biurowy szyk albo wyjściowy szał. INFORMACJE O PRODUKCIE:      tkanina kombinezon z kołnierzem szalowym rękawy 3/4 z mankietami z ozdobnym rozcięciem zapięcie na guzik w talii wewnątrz i na zewnątrz długie, wąskie nogawki na kant wiązany pasek bez podszewki modelka ma 174 cm wzrostu i nosi rozmiar S

RozmiarSMLXLXXL
Szerokość w ramionach3738394041
Szerokość w biuście4447505356
Szerokość w talii3841444750
Szerokość w biodrach4548515457
Szerokość w udzie2728293031
Wysokość stanu3334353637
Szerokość nogawki(na dole)15,51616,51717,5
Długość rękawa4141,54242,543
Długość nogawki(wewnętrzna)7372,57271,571
Długość nogawki(zewnętrzna)9999999999
Długość całkowita139140,5142143,5145
Marka
Symbol
PRT-S316-12548
Kod producenta
S5903887686112
M5903887686105
L5903887686099
XL5903887686129
XXL5903887686136
Color
czarny
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.68 / 5.00 37 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-20
Ok
2023-10-30
Wszystko super
pixel